UZŅĒMUMU SADRAUDZĪBAS ŪDENS SPORTA SVĒTKI TUVOJAS!

UZŅĒMUMU SADRAUDZĪBAS ŪDENS SPORTA SVĒTKI TUVOJAS!

Hei, hei! Aicinām Jūsu uzņēmumu piedalīties Rēzeknes uzņēmumu sadraudzības ūdens sporta svētkos!

Ar prieku paziņojam, ka pasākums norisināsies 2022. gada 29. jūlijā no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00 “Olimpiskais centrs Rēzekne” āra peldbaseina teritorijā, Stacijas ielā 30B. Pasākums tiek rīkots ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu Rēzeknes pilsētas uzņēmumu darbinieku vidū, sportojot izklaidējošā formā, veicināt saliedētību uzņēmuma kolektīvā un, protams, pavadīt aizraujošu laiku kopā!

Jums būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, atpūsties saules zviļņos, kā arī iedvesmoties sarunās ar citu uzņēmumu pārstāvjiem. Kopīgi ieviesīsim to kā ikgadēju tradīciju, lai darbinieki var atpūsties no ikdienas steigas!

Komandas sastāvā ir jābūt 6 dalībniekiem un 4 līdzjutējiem (kopā vienā komandā ne vairāk kā 10 dalībnieki). Dalības maksa no komandas: 70 EUR.

Pielikumā pievienots ūdens svētku nolikums un pieteikuma veidlapa.

Aizpildītu pieteikšanās veidlapu, kas atrodama pielikumā, līdzam līdz 2022. gada 22. jūlijam nosūtīt uz e-pastu ocr@rezekne.lv. Vietu skaits dalībai Rēzeknes uzņēmumu sadraudzības ūdens sporta svētkos ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties pasākumam laikus.

Tieksimies pasākumā un ķersim pozitīvas emocijas kopā!