PAVADI KARSTU VASARU KOPĀ AR “OLIMPISKAIS CENTRS RĒZEKNE”!

PAVADI KARSTU VASARU KOPĀ AR “OLIMPISKAIS CENTRS RĒZEKNE”!

“Olimpiskais centrs Rēzekne” (OCR) aicina katru izvēlēties sev tīkamāko sporta veidu un pavadīt aktīvu un aizraujošu vasaru sportojot! OCR ir nodrošināts ar karsto ūdeni, attiecīgi pēc treniņiem un peldbaseina apmeklējuma iespējams nomazgāties siltā dušā.

No 1.jūnija līdz 30. jūnijam “Olimpiskais centrs Rēzekne” ledus laukumam tiks veikta tehniskā apkope Edgara Bunča komandas pavadībā. Pēc iekārtu tehniskās specifikācijas un tehnoloģiskajiem norādījumiem ledus laukums jāatjaunina pēc konkrētām darba stundām. Gadījumā, ja tehniskie darbi tiks pabeigti pirms paredzētā termiņa, jaunā ledus halles sezona tiks uzsākta ātrāk. Latvijas Hokeja federācijas (LHF) valdes loceklis un Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) komitejas loceklis Edgars Buncis skaidro: “Ledus halles ekspluatācijas laikā nepieciešams pievērst uzmanību vairākām lietām, kas ir būtiskas gan no saimnieciskā, gan tehniskā, gan ledus kvalitātes viedokļa. Nokausējot ledu, var pilnvērtīgi veikt aukstumiekārtu apkopi (īpaši jaunai hallei, kur spēkā iekārtu garantijas), pārbaudīt visas sistēmas, papildināt un atgaisot caurules, kā arī pārbaudīt un salabot laukuma pamatni. Sezonas un ekspluatācijas laikā ledus kvalitāte pazeminās –  griežot un lejot ledu, tas uzņem vairāk skābekļa, kā rezultātā veidojas vairāk sniega. Tādēļ ieteicams ledu reizi sezonā nokausēt, lai varētu sagatavot jaunu, kvalitatīvu ledu jaunajai sezonai. Hokejistiem “atpūtas” laiks parasti ir jūnijs. No jūlija sportisti sāk gatavoties sezonai!”

Siltuma noņemšanas sistēma, kas ļauj ledus laukuma uzturēšanai izstrādāto siltumu novadīt baseina apsildei, tiks apturēta aptuveni uz nedēļu kompresoru apkopes dēļ, taču tas neietekmēs āra peldbaseina kompleksa darbību. Ūdens būs nemainīgi silts un peldbaseins strādās bez ierobežojumiem.

Pēc profilaktisko darbu veikšanas, jūlijā atkal būs iespējams baudīt slidotprieku publiskās slidošanas ietvaros un piedzīvot asākas izjūtas, apmeklējot publisko slidošanu ar nūjām. Aicinām aktīvi sekot līdzi noslodzes grafikam mājaslapā, lai nepalaistu garām tuvāko publisko slidošanu. “Vasaras periodā OCR treniņnometnes aizvadīs hokejisti un daiļslidotāji ne tikai no Rēzeknes, bet arī Rīgas, Ogres, Valmieras un citām pilsētām. Arī amatieru hokeja komandas, kas OCR ledus halli izvēlējušies par mājvietu treniņiem, varēs ar pilnu jaudu atsākt nodarbības. Lepojamies, ka no 1.jūlija ledus halles kalendārs ir piepildīts ar dažāda mēroga sporta notikumiem. Hokejs un daiļslidošana Rēzeknē bija, ir un būs! Mūsu bērni sasniegs vislabākos rezultātus ledus sporta veidos,” atzīmē OCR valde.

Āra peldbaseina kompleksā pieejams lielais apsildāmais peldbaseins un āra sauna. Teritorijā izvietoti sauļošanās zviļņi, lai karstajās vasaras dienās ķertu saules starus ar komfortu. Baudīt peldes iespējams arī vēsās un lietainās dienās, jo peldbaseins ir aprīkots ar siltu pāreju no ģērbtuvēm līdz pašam ūdenim. Burbuļvannām un bērnu mazajam baseinam norisinās tehnoloģiskais pārtraukums līdz brīdim, kad uzlabosies laikapstākļi. Āra peldbaseina kompleksā ir nodrošināta ērta un patstāvīga pārvietošanās cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Brīvdabas baseins ir aprīkots ar baseina pacēlāja sēdekli invalīdiem, lai nodrošinātu sporta pakalpojumus katram. Tāpat āra peldbaseina kompleksa teritorijā ir pieejama kafejnīca ar āra terasi.

Āra peldbaseina kompleksā plānots uzņemt Latvijas izlases izbraukumu treniņus, kā arī dažāda mēroga nometnes un peldēšanas sacensības kā Latgales reģiona atlases sacensības peldēšanā MT-3 grupām, Rēzeknes čempionāts peldēšanā (Latvijas kauss), Rēzeknes pilsētas atklātās vecmeistaru sacensības peldēšanā u.c. Kā ierasts, arī Jurijs Semjonovs, gatavojoties startiem paraolimpiskajās spēlēs, aizvadīs treniņus brīvdabas baseinā.

Publiskās peldēšanas darba laiks no 1.jūnija: P.-Pk. no plkst. 07:00 līdz 08:30 un no plkst. 12:30 līdz plkst. 22:00 un S., Sv. no plkst. 9:00 līdz plkst. 22:00. Pirms peldbaseina apmeklējuma aicinām pārliecināties vai peldbaseina grafikā nav veiktas izmaiņas, zvanot āra peldbaseina kompleksa administratoram 26666464 vai pārbaudot darba laikus mājaslapas sadaļā “Aktivitātes”. Iepriekšēja reģistrēšanās brīvdabas peldbaseina apmeklējumam nav nepieciešama.

Cena pieaugušajiem: vienreizējs apmeklējums – 7 eiro/stunda; katra nākamā stunda – 1 eiro. Cena bērniem līdz 18 g.v., senioriem vecākiem par 60 gadiem un cilvēkiem ar invaliditāti: vienreizējs apmeklējums – 5 eiro/stunda un katra nākamā stunda – 0,50 eiro (apmeklējot āra peldbaseinu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, apliecība). Cena pieaugušajiem ar “3+ Ģimenes karte” karti vai daudzbērnu ģimenes izziņu no Rēzeknes pilsētas domes: vienreizējs apmeklējums – 5,00 eiro/stunda un katra nākamā stunda – 1,00 eiro. Cena bērniem ar “3+ Ģimenes karte” karti vai daudzbērnu ģimenes izziņu no Rēzeknes pilsētas domes: vienreizējs apmeklējums – 3,50 eiro/stunda un katra nākamā stunda – 0,50 eiro (katram ir jāuzrāda apliecības).

Peldbaseina 1 stundas abonements pieaugušajiem 5 reizēm maksā 28 eiro; 10 reizēm 56 eiro; 15 reizēm 84 eiro, savukārt bērniem, senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti – 5 reizes maksā 20 euro; 10 reizes maksā 40 eiro un 15 reizes maksā 60 eiro (uzrādot apliecību, dokumentu).

Ar Rēzeknieša karti paredzēta 10% atlaide (tikai kartes īpašniekam), savukārt bērni līdz 2 gadiem (ieskaitot) pieaugušā pavadībā peldbaseinu apmeklē bez maksas (tikai bērns).

Katru otrdienu plkst. 19:00 trenere Tatjana Tokareva vadīs aizraujošus ūdens aerobikas treniņus, ar laiku integrējot batutu fitnesu. Grupu nodarbības ir piemērotas kā vīriešiem, tā sievietēm ar dažādu fiziskās sagatavotības līmeni. Obligāts iepriekšējais pieraksts pie nodarbības treneres Tatjanas Tokarevas, zvanot uz tālruni 29133800. Par norēķināšanās kārtību un cenām nepieciešams sazināties ar treneri.

OCR ir pieejami arī trenažieru zāles pakalpojumi. Trenažieru zāles darba laiks ir P. – Pk. no plkst. 12:00 līdz plkst. 22:00 un S., Sv. no plkst. 12:00 līdz plkst. 17:00. Darba dienās un svētdien apmeklējuma cena ir 4 EUR, sporta treniņa laiks nepārsniedz 60 minūtes. Savukārt sestdienās tikai par 6 EUR var trenēties neierobežotu laiku, pēc nodarbības iespējams relaksēties saunā un nomazgāties siltā dušā.

Āra peldbaseina sezonas ietvaros ir spēkā īpašais piedāvājums – piecas āra peldbaseina kompleksa apmeklējuma reizes un piecas modernās trenažieru zāles apmeklējuma reizes ar neierobežotu apmeklējuma laiku maksā tikai 50 EUR (atlaide netiek piešķirta). Sestdienās trenažieru zālē ir pieejami saunas pakalpojumi. Iegādājoties trīs īpašos piedāvājumus sezonas laikā, “Olimpiskais centrs Rēzekne” dāvinās piecu reižu slidošanas abonementu.

OCR ir vieta, kur sports pieejams visiem!