Par mums

Vīzija

Sniegt ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim pieejamu sporta un aktīvās atpūtas infrastruktūru un nodrošināt daudzveidīgus sporta un aktīvās atpūtas pasākumus.

Misija

Motivēt cilvēkus pievērsties aktīvam dzīvesveidam un būt par populārāko sporta sacensību, treniņu, atpūtas un kultūras pasākumu centru klientu vidū, nodrošinot kvalitatīvus pakalpojumus visiem veselīga dzīvesveida piekritējiem.

Mērķis

Sekmēt sporta attīstības iespējas Rēzeknē un visā Latgales reģionā, radīt kvalitatīvu mācību treniņu bāzi augsta līmeņa nacionālo un starptautisko sportistu sagatavošanai olimpiskajos sporta veidos, kā arī uzlabot iedzīvotāju sporta kultūras un veselības līmeni.

Par mums

Reiz radās doma, ka Rēzeknē pietrūkst mūsdienu prasībām atbilstoša sporta kompleksa, kas sekmētu sporta dzīves tradīciju saglabāšanu un popularizēšanu. Bija nepieciešamība veicināt sporta nozares infrastruktūras attīstību, lai ikvienam Rēzeknes pilsētas iedzīvotājam un viesiem padarītu pieejamu sporta un aktīvās atpūtas bāzi un nodrošinātu platformu, kurā rīkot daudzveidīgus sporta un aktīvās atpūtas pasākumus.

2013. gads

Būvdarbu sākums

2013. gadā tika uzsākta SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” būvniecības pirmā kārta, kas ietver pilna izmēra futbola laukuma ar mākslīgo segumu izbūvi un betona pamatnes izveidi tribīnēm ar 960 skatītāju vietām.

2013. gads
Oktobris, 2014. gads

Futbola laukums

2014. gada oktobrī jaunais futbola laukums tika nodots ekspluatācijā. Kopš šī brīža futbolistiem pieejams moderns futbola laukums, kas regulāri tiek izmantots.

Oktobris, 2014. gads
Jūlijs, 2016. gads

RESTART viesnīca

Olimpiskā centra otrās kārtas būvniecības rezultātā 2016.gadā jūlijā tika nodota ekspluatācijā daudzfunkcionālā sporta ēka. Sporta viesnīca RESTART, kas paredzēta atpūtai ar 58 guļamvietām, SPA – zonu, konferenču telpu, kafejnīcu un autostāvvietu jau kopš 2016.gada vasaras ir atvērta apmeklētājiem.

Jūlijs, 2016. gads
Vasara, 2017. gads

Āra peldbaseins

2017.gada vasarā tika veikta āra peldbaseina un rekreācijas zonas izbūve, kurā ir pieejamas divas burbuļvannas atpūtai, mazais baseins bērniem ar slidkalniņu, seši 25 m garus ūdens celiņi, kas paredzēti peldēšanas treniņu procesa nodrošināšanai, sacensībām un relaksācijai. Āra peldbaseina kompleksā izveidotas arī tribīnes, lai skatītājiem būtu ērti vērot sacīkstes. Atklātais āra peldbaseins aprīkots ar profesionālu laika fiksācijas sistēmu, kas nodrošina iespēju veikt precīzus mērījumus, tādējādi īstenojot augsta mēroga sacensības. Ārējais peldbaseins un rekreācijas zona ir interesants sporta objekts ne tikai Rēzeknes pilsētai, bet potenciāli nozīmīgs arī visā Baltijas reģionā. Komplekss nodrošina pagarinātu peldēšanas sezonu zem klajas debess!

Vasara, 2017. gads
Septembris, 2020. gads

Multifunkcionālā arēna

Noslēdzošā kārta, paredz daudzfunkcionālās sporta zāles galvenās ēkas izbūvi, ko veidos zāle ar tribīnēm (620 vietas) un ledus arēna ar tribīnēm (529 vietas).

Septembris, 2020. gads

Olimpiskais centrs Rēzekne jebkuram apmeklētājam sniedz iespēju pievērsties veselīgam dzīvesveidam un rada platformu, kurā pilnveidoties, lietderīgi pavadīt brīvo laiku un atpūsties. OCR piedāvā augsta līmeņa sporta nometņu organizēšanas iespējas, starptautisko sacensību un dažādu sporta pasākumu rīkošanas iespējas ar vēl plašāku un daudzveidīgāku pakalpojumu klāstu!

Uz tikšanos!

Jūsu Olimpiskais centrs Rēzekne!