Hokeja diena Rēzeknē

4. septembris – hokeja diena Rēzeknē!

4. septembris – hokeja diena Rēzeknē!

Hokeja dienas ietvaros katram vecumā no 5 līdz 9 gadiem būs iespēja pirmo reizi uzkāpt uz slidām un iejusties hokejista ādā! Bērniem būs iespēja satikt Rēzeknes bērnu – jaunatnes sporta skolas trenerus un uzsākt nodarbības hokejā! Viss nepieciešamais inventārs tiks nodrošināts!

Pasākuma norises laiks ir no plkst. 10:00 līdz 12:00, taču reģistrācija un testēšana (ja nepieciešams) sāksies no plkst. 08:30.

Pasākums ir bezmaksas!

Ieeja pasākumā:
  • Skolas vecuma bērni var apmeklēt pasākumu ar negatīvu iknedēļas testu, kas tiek veikts pēc mācību gada sākuma (arī interešu izglītība un profesionālās ievirzes izglītība)
  • PII vecuma bērniem pasākumu iespējams apmeklēt ar negatīvu testu! Bērniem tiks piedāvāts uz vietas veikt bezmaksas ekspress siekalu testus, kas uzrāda rezultātu vienkāršā procedūrā ne ilgāk kā 15 minūšu laikā!
  • Vecākiem apmeklējums iespējams ar personu apliecinošu dokumentu un derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas parāda, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls, persona pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19 infekciju vai pēdējo 48h laikā veikts SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs, vai sešu 6h laikā veikts SARS-CoV-2 antigēna tests un tas ir negatīvs.

Nāc un iepazīsti hokeju Rēzeknē!