OCR Arēnas gadadiena

Nāc svinēt OCR arēnas pirmo gadadienu!

2021. gada 19. septembrī aprit tieši gads, kad durvis vēra vaļā Olimpiskā centra Rēzekne  (OCR) multifunkcionālā arēna. Atzīmējot gadadienu, OCR komanda ir sarūpējusi aktivitātes, kuras aicināts vērot jebkurš rēzeknietis un pilsētas viesis. 

Gada laikā, neskatoties uz ierobežojumiem, arēna kļuva par pieprasītu sporta bāzi un pasākumu, treniņnometņu un sacensību norises vietu. Arēna tiek piepildīta ar visdažādāko saturu, līdz ar to arī pirmajās dzimšanas dienas svinībās liels uzsvars likts uz OCR daudzveidību, apvienojot sportu un aktīvo atpūtu ar izklaidi. 

Svinību diena sāksies ar deju meistarklasēm OCR stāvlaukumā, kas jau iepriekš ir izpelnījušās pilsētnieku atzinību un aktīvu piedalīšanos. No plkst. 11.00 – 12.00 būs iespēja piedalīties mūsdienu deju meistarklasē Diānas Garančas vadībā, savukārt no plkst. 12.00 – 13.00 Liāna Merņaka-Ņikitina rādīs hip-hop soļus. 

No plkst. 11.00 līdz plkst. 12.00 ģimenēm būs iespēja piedalīties atklātajā treniņā ledus arēnā, kur dalībnieku skaits būs ierobežots, kā arī nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26062868. Slidošana būs par brīvu, taču slidas aicinām ņemt savas vai nomāt pie OCR administratora (1,50EUR stundā).

Plkst. 13.00 sāksies svinīgais pasākums ledus hallē, ko atklās ar uzrunām un muzikāliem priekšnesumiem, kam sekos mazo hokejistu spēle, kā arī daiļslidotāju luga – Sniega karaliene. Tā būs iespēja kļūt par lieciniekiem progresam, ko gada laikā piedzīvojuši jaunie un ambiciozie Rēzeknes BJSS audzēkņi. 

Pasākumu ledus arēnā noslēgs draudzības spēle starp Rēzeknes hokeja kausa ieguvējiem HK Cirma un viesu komandu.

Paralēli šiem pasākumiem norisināsies arī citas aktivitātes un pārsteigumi, kuros tiks iesaistīti OCR arēnas jubilejas apmeklētāji. 

OCR komanda pateicas par iedzīvotāju uzticību un uzsver, ka visi pasākumi būs bezmaksas.

Pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” 38.34 punktu pasākuma apmeklējums iespējams:

  • Personām, kurām ir COVID-19 sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls vai persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju
  • Personām, kurām ir COVID19 sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, kas apliecina, ka pēdējo 48h veikts SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs vai sešu 6h laikā veiktais SARS-CoV-2 antigēna tests ir negatīvs
  • Bērniem vecumā līdz 11 gadiem (ieskaitot) kopā ar pieaugušo, kam ir COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs Covid-19 tests, nav jāuzrāda vakcinācijas sertifikāts

Jūsu ērtībai 19. septembrī no plkst. 11:00 līdz plkst. 13:00 OCR ledus arēnas pusē tiks izvietots Valsts zinātniskā institūta “BIOR” Covid-19 testēšanas punkts, kurā uz vietas  būs iespējams nodot ekspress SARS-CoV-2 antigēna testu, kas derīgs 6h (iztriepe no aizdegunes). Testa cena ir 10,47 EUR, rezultāti tiek nosūtīti 30min laikā.

Ieejas aproci iespējams izņemt pie daudzfunkcionālās sporta zāles administratora 19. septembrī no plkst. 11:00, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu. Personu apliecinošs dokuments jāuzrāda arī bērniem vecumā līdz 11 gadiem (ieskaitot).

Tiekamies jau pavisam drīz Stacijas ielā 30, Rēzeknē!