Noslēdzās draudzības spēles starp RVS/LU un Audentas SG sieviešu volejbola komandām

Ar divām draudzības spēlēm starp Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes (RVS/LU) sieviešu volejbola komandu un Igaunijas komandu Audentas SG noslēdzās RVS/LU treniņnometne, kas norisinājās Olimpiskajā centrā Rēzekne (OCR).

Rīgas Volejbola skolas/ Latvijas Universitāte komanda augusta sākumā uzsāka gatavošanos jaunajai sezonai, fizisko bāzi nostiprinot Rīgā, taču pagājušajā nedēļā, no 23. līdz 29. augustam, aizvadīja treniņnometni OCR sporta bāzē, noslīpējot tehnisko meistarību un sadarbības. Šis komandai bija noslēdzošais posms, gatavojoties jaunajai volejbola sezonai, kurā paredzēts startēt visās augstākā līmeņa Latvijas sacensībās, kā arī Baltijas Volejbola līgā un CEV Izaicinājuma kausā.

Treniņnometnes noslēgumā tika aizvadītas pirmās pārbaudes spēles pret Audentes SG vienību no Igaunijas. Abās spēlēs uzvarēja RVS/LU volejbola komanda (sestdien – 3:1, svētdien -3:2). 

OCR vadība un kolektīvs pateicas RVS/LU sieviešu volejbola komandai par lielisko sadarbību! 

Īpašs paldies uzņēmumam “NewFuels” RSEZ SIA par finansiālu atbalstu treniņnometnes organizēšanā. Tāpat pateicamies citiem sacensību atbalstītājiem: AS Rēzeknes dzirnavnieks, SIA “Latgalija un SIA “Ceļi un tilti”, ar kuru atbalstu pasākumu bija iespējams noorganizēt  visaugstākajā līmenī. Apsveicami, ka komersanti atbalsta veselīgu dzīvesveidu un sportu, kā arī palīdz sportistiem sasniegt savus mērķus. 

OCR sporta bāze piedāvā plaša spektra pakalpojumus un ērtu, jaunu infrastruktūru, kas pielāgojama visdažādākajām vajadzībām. Kompleksā ietilpst četri lieli objekti – futbola laukums ar tribīnēm, viesnīca Restart, atklātais peldbaseina komplekss ar rekreācijas zonu un multifunkcionālā arēna. Arēnā atrodas ledus halle, kā arī universāls sporta laukums, trenažieru zāle, aerobikas zāle un SPA zona.

Foto: Aleksandrs Ļebeds