OCR piedāvā ekskursijas

“Olimpiskais centrs Rēzekne” (OCR) piedāvā izzinošu ekskursiju par sporta kompleksu un aicina izmantot arī aktīvās atpūtas elementus!

OCR ir daudzfunkcionāls pilna servisa sporta komplekss, kura platība pārsniedz 57 tūkstošus kvadrātmetrus. Ekskursijas ietvaros būs iespēja ieraudzīt “Olimpiskais centrs Rēzekne” sporta objektus, kā arī uzzināt vairāk par pakalpojumu klāstu un par tehniskām lietām, kas saistītas ar sporta kompleksa darbību. 

Aktīvās daļas ietvaros aicinām izvēlēties sev tīkamāko aktīvās atpūtas veidu –  peldi brīvdabas peldbaseinā vai slidošanu! Āra peldbaseins ir pieejams visiem; kompleksā ietilpst divi baseini – sporta un bērnu, kā arī rekreācijas zona. Ledus halli var apmeklēt pret COVID-19 vakcinētas personas, izslimojušas vai ar negatīvu testu. Slidotāju ērtībai tiek piedāvāti arī slidot apmācības trenažieru “lācīšu” noma! 

Cenas:

Ekskursija grupai līdz 20 personām ir 20 EUR. (ekskursijas ilgums 30 minūtes)
Āra peldbaseins
  • Cena pieaugušajiem: Vienreizējs apmeklējums € 5 / stunda un katra nākamā stunda / € 1
  • Cena bērniem, senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām vienreizējs apmeklējums € 3.50 / stunda un katra nākamā stunda / € 0.50. (apmeklējot āra peldbaseinu, uzrāda apliecību)
Publiskā slidošana (ar COVID-19 sertifikātu): € 2.50 / stunda. Slidu noma € 1.5 / stunda.

Pieteikties ekskursijai iespējams rakstot uz e-pastu ocr@rezekne.lv