OCR arēna starp Latvijas Būvniecības gada balvas laureātiem

OCR arēna starp Latvijas Būvniecības gada balvas laureātiem

“Olimpiskā centra Rēzekne” (OCR) multifunkconālā arēna konkursa “Latvijas Būvniecības gada balva 2020” nominācijā “jaunbūve – sabiedriska ēka” ierindojās godpilnajā trešajā vietā. Konkursa pieteikumu skaits sasniedza gandrīz 140, raksturojot pērnā gada arhitektūras un būvniecības ražu 10 nominācijās.

OCR jaunajā multifunkcionālajā arēnā pieejami daudzfunkcionālās sporta zāles, ledus halles, modernas trenažieru un aerobikas zāles pakalpojumi. 2020. gada 19. septembris kļuva par starta līniju jauniem projektiem, kā arī iespaidīgiem un vēl nebijušiem pasākumiem. Apmeklējot objektu, konkursa žūrija novērtēja gan neordināros būvniecības risinājumus, gan arī olimpiskā centra funkcionalitāti. 

OCR vadība izsaka pateicību Rēzeknes pilsētas domei par to, ka Rēzeknes iedzīvotājiem un pilsētas viesiem beidzot ir pieejama kvalitatīva pilna servisa sporta bāze, kurā tiek nodrošinātas ne vien sportošanas, bet arī atpūtas un izklaides iespējas.

Pateicoties SIA “Arčers” būvniekiem, SIA “BaltLine Globe” būvuzraugiem, SIA “REM PRO” arhitektei un pārējiem, kas piedalījušies vērienīgā projekta realizācijā, ir tapis moderns sporta objekts, piemērots ne tikai profesionāliem sportistiem, bet jebkuram sporta entuziastam.

OCR komanda izsaka pagodinājumu, ka konkursa žūrija atzinīgi novērtēja objekta pieteikumu un šajā konkursā ir izdevies ierindoties starp laureātiem. 

Latvijas būvniecības nozarē 2020. gads iezīmējies ar interesantām ekspluatācijā nodotām ēkām un būvēm. Visās konkursa Latvijas Būvniecības gada balva 10 nominācijās bija sīva konkurence, jo objekti izpildījuma ziņā, ar arhitektoniskajām vērtībām un sociālo nozīmīgumu ir bijuši gana spēcīgi un cienījami konkurenti, lai radītu grūtības atlasīt godalgoto vietu ieguvējus no kopumā 140 pieteiktajiem objektiem.

Vairāk informācijas: Latvijas Būvniecības gada balva 2020 – laureāti