OCR norisinājās FK Spartaks treniņnometne

No 21. februāra līdz 3. martam “Olimpiskais centrs Rēzekne” bāzē (OCR) norisinājās FK Spartaks Jūrmala treniņnometne pilnā sastāvā.

Gandrīz divu nedēļu garumā OCR dzīvoja un trenējās 25 futbolisti, kā arī administrācijas un treneru štābs 30 cilvēku sastāvā. 

Pamatojot izvēli aizvadīt treniņnometni Rēzeknes pilsētā, FK Spartaks Jūrmala ģenerāldirektors Edgars Gauračs uzsver iespējas aizvadīt daudzveidīgu treniņus, kā arī olimpiskā centra kolektīva pieejamību:

“Tā nav pirmā reize, kad aizvadījām nometni Rēzeknē, un iepriekšējā pieredze mums ir ļoti laba, jo tieši 2017. gadā mēs kļuvām par Latvijas čempioniem. Komandai ir ļoti svarīgi, lai ir pieejami daudzveidīgi treniņu apstākļi, un komandas spēlētāji, arī treneri bija patīkami pārsteigti par izmaiņām, kas notikušas kopš iepriekšējās reizes. Tagad ir pieejama liela sporta zāle, moderni trenažieri, kā arī viss ir ļoti tuvu, kas ir īpaši būtiski Covid-19 ierobežojumu apstākļos.” 

“Viens no OCR galvenajiem mērķiem – kļūt par treniņu bāzi profesionālām komandām, kas pie mums varēs organizēt treniņnometnes. Liels paldies FK Spartaks Jūrmala, ar kuru mums izveidojusies veiksmīga sadarbība, esam lepni, ka varam kļūt par vienu no profesionālu sportistu panākumu posmiem. OCR piedāvā pilna servisa sporta bāzes pakalpojumus, kas ietver sevī izmitināšanu, ēdināšanu un daudzveidīgu treniņprogrammu, līdz ar to esam ieinteresēti jaunām sadarbībām,”

komentēja OCR mārketinga speciāliste/ sporta pasākumu organizatore Antra Loce.

“Patiess prieks, ka pilsētas sporta infrastruktūra tā attīstījusies – paldies pilsētas un OCR vadībai un kolektīvam! Citiem futbola klubiem noteikti ieteikšu Rēzekni izvēlēties kā savu treniņnometņu bāzi,”

novērtēja E. Gauračs.