OCR arēnas atklāšana

Olimpiskā centra Rēzekne arēnas atklāšanas pasākums

Sestdien, 19. septembrī, norisinājās Olimpiskā centra Rēzekne arēnas atklāšanas pasākums, kura ietvaros ledus hallē bija skatāmi priekšnesumi, savukārt stāvlaukumā norisinājās “Ghetto Games” turnīri.

Pasākums sākās ar svinīgajām uzrunām, kad klātesošos sveica Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Žoržs Tikmers, būvfirmas SIA “Arčers” valdes locekle Maija Baltgalve, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes locekļi Jekaterina Meirāne un Vladimirs Bogdanovs, Saeimas deputāti Ivans Ribakovs un Edmunds Teirumnieks, kā arī Rēzeknes tehnoloģiju akadēmijas rektore Iveta Mietule. Tāpat arī klātesošos uzrunāja Rēzeknes – Aglonas diacēzes bīskaps Jānis Bulis un Rēzeknes Svētās Dievmātes piedzimšanas baznīcas pārzinis, virspriesteris Viktors Teplovs, kuri jauno būvi iesvētīja.

Pēc tam, kad Aleksandrs Bartaševičs, Ilga Šuplinska un Žoržs Tikmers pārgrieza svinīgo lenti, klātesošie bija aicināti uz ledus halli, kur bija iespēja baudīt daiļslidošanas paraugdemonstrējumus no Daugavpils ledus sporta skolas audzēknēm Milanas Možeiko, Karolinas Kosenokas, Nikolas Guščinas, Elīzas Eibkinas un Olivijas Gerasimovas (trenere Alisa Miškovska), no Evas Burunovas (Treneris Daniels Roščiks), no dejojošā pāra Marka Mihailova un Ornelas Dančenko (trenere Olga Ņečajeva) un Diānas Šarkovskas (daiļslidošanas klubs Kaskads), kā arī vērot grupas “Baritoni” uzstāšanos un simbolisko hokeja spēli starp HK “Vecie Buki” un HK “Cirma”.

Paralēli pasākumam ledus hallē, sākās arī “Ghetto Basket” un “Ghetto Football” turnīri, kuri norisinājās visas dienas garumā. Visi interesenti, kuri bija iepriekš reģistrējušies, devās ekskursijās, izbaudīja bezmaksas slidošanu un meistarklases, savukārt organizatori un “Ghetto Games” komanda parūpējās par atraktīviem konkursiem un pārsteigumiem visas dienas garumā.

Vēlamies teikt lielu paldies sadarbības partneriem un visiem, kas bija iesaistīti apjomīgā projekta realizācijā! Paldies visiem, kuri uzbūra šos svētkus kopā ar mums, kā arī visiem, kuri ieradās svinēt kopā ar mums!

Arēna nav Olimpiskā centra izaugsmes noslēgums – tas ir jauns sākums! Priekšā ir jauni projekti, iespaidīgi pasākumi un vēl nebijuši piedzīvojumi! Rēzekne kļūs par nozīmīgu pieturpunktu pasaules sporta kartē!

Laipni gaidām ciemos!

Foto: Aleksandrs Lebeds