Arēna

OCR arēnas atklāšana notiks 19. septembrī

Uz svinīgajām uzrunām un lentes pārgriešanu iedzīvotāji aicināti pulcēties plkst. 11.00 pie olimpiskā centra arēnas galvenās ieejas. Pēc oficiālās atklāšanas pasākums turpināsies ledus hallē, kur norisināsies simbolisks hokeja mačs, būs vērojami daiļslidotāju un mūziķu priekšnesumi. Par pasākuma koordināciju un klātesošo izklaidēšanu rūpēsies atpazīstamais pasākumu vadītājs Māris Grigalis.

Paralēli atklāšanas pasākumiem visas dienas garumā OCR stāvlaukumā norisināsies Ghetto Football un Ghetto Basket turnīri, uz kuriem reģistrācija sāksies plkst. 11.30. Turnīru organizatori parūpēsies par izklaidējošām aktivitātēm un konkursiem ne tikai sacensību dalībniekiem, bet arī skatītājiem. Vairāk informācijas par Ghetto Games pasākumiem var meklēt http://www.ghetto.lv/.

OCR atklāšanas pasākuma ietvaros apmeklētājus sagaida ne tikai priekšnesumi ledus hallē, bet arī dažādi citi pārsteigumi un pasākumi. Sākot no plkst. 13.00, būs iespējams apmeklēt REAXING Telju Freemotion vingrošanas meistarklases aerobikas zālē lieliskā fizioterapeita un fiziskās sagatavotības trenera Rolanda Admidiņa vadībā. Meistarklases pieejamas katram, neatkarīgi no dzimuma, vecuma un fiziskās sagatavotības. Līdzi nepieciešams ņemt sporta tērpu un maiņas apavus. Tāpat sākot no plkst. 14.00 būs iespējams doties ekskursijās pa jaunizbūvēto sporta ēku grupās pa 15 cilvēkiem. Papildus būs iespējams baudīt bezmaksas slidošanu gan sestdien plkst. 14.00, 15.30 vai 17.00, gan svētdien plkst. 10.00 vai 11.30. Apmeklētāju ērtībai būs pieejami slidošanas trenažieri “lācīši”, kā arī slidas. Izmēru var pieteikt reģistrējoties.

Programma:

11.00 svinīgās lentes pārgriešana

11.30 Priekšnesumi ledus hallē*

11.30 Ghetto Football un Ghetto Basket

No 13.00:

  • ekskursijas*
  • bezmaksas publiskā slidošana*
  • vingrošanas meistarklases*
  • atlaides abonementiem
  • konkursi
  • informatīvie stendi

Pasākuma laikā būs iespēja ar īpašu atlaidi iegādāties OCR pakalpojumu abonementus.

Laika posmā no 11.00 līdz 14.00 atklāšanas pasākumu translēs video tiešraidē pašvaldības mājas lapā rezekne.lv, kā arī saite uz tiešraidi būs pieejama OCR un pašvaldības sociālajos tīklos.

Ieeja:

*Sakarā ar COVID-19 infekcijas ierobežošanas pasākumiem, hokeja hallē priekšnesumu laikā vietu skaits būs ierobežots. Ieejas kartes interesentiem no 7. līdz 15. septembrim iespējams izņemt viesnīcas “Restart” recepcijā darba dienās plkst. 9.00-17.00. Katrai personai ir iespējams saņemt ne vairāk kā 2 ieejas kartes uz pasākumu.

Meistarklasēm, ekskursijām un slidošanai jāpiesakās iepriekš pa telefonu 26666464, lai novērstu drūzmēšanos.

Pasākuma organizatori iedzīvotājus aicina būt atbildīgiem un ievērot ar COVID-19 saistītos ierobežojumus, nedrūzmējoties un ievērojot distanci.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts.