Hokejam 90 afiša

“OLIMPISKAIS CENTRS RĒZEKNE” LEDUS HALLĒ APSKATĀMA LATVIJAS HOKEJA VĒSTURES IZSTĀDE ,,HOKEJS – MŪSU LEPNUMS”

Līdz 2023.gada 18. februārim “Olimpiskais centrs Rēzekne” ledus halles 2. stāvā būs apskatāma informatīva izstāde “Hokejs – Mūsu lepnums”.

Izstādi veidojusi biedrība “Latvijas hokeja vēsture”. Latvijas hokeja vēstures ekspozīcijas idejas autors ir ilggadējais hokeja treneris Ēvalds Grabovskis. Slavenais treneris karjerā ir bijis gan Rīgas “Dinamo”, gan arī vairāku valstsvienību – Latvijas, Polijas un Bulgārijas – treneris. Tagad hokeja aprindās pazīstams kā kaislīgs hokeja pagātnes popularizētājs – izstāžu un grāmatas autors, piemiņas pasākumu organizators.

Izstādē apkopoti interesanti fakti un vēstures liecības par periodu sākot no 1929. gada līdz mūsdienām par hokeja attīstību Latvijā un spilgtām personībām, kas lauzušas ceļu hokeja attīstībai.

Ekspozīciju veido 40 stendi, kas ietver 4 interesantas tēmas:

  1. Personības – Hokeja sākums.
  2. Personības – Populārākie spēlētāji.
  3. Latvijas hokeja hronoloģija – 1929.g. līdz 2020.g.
  4. Vispārējās tēmas par Latvijas hokeju kā izlases ceļš, izcilākie zvaigžņu mirkļi, latvieši Nacionālajā hokeja līgā, Kandavas nometne, kurā no agra rīta līdz vēlam vakaram tika aizvadīti bargi treniņi; labākie vārtsargi, spilgtākās personības un komandas, kā arī, līdzjutēji.

Izstādi organizē biedrība “Valmieras hokeja klubs” sadarbībā ar SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne”.

No sids pateicamies izstādes sponsoriem “INFLEKS” SIA, Ruslanam Gusevam “LDMC” SIA, Romānam Vdovičenko
“NewFuels” RSEZ SIA! Pateicoties jums bērni un citi interesenti varēs uzzināt par izcilākajām Latvijas hokeja personībām un svarīgākajiem notikumiem!

Bezmaksas izstādi iespējams apskatīties katru dienu ledus halles otrajā stāvā, Stacijas ielā 30, Rēzeknē. Ledus halles otrajā stāvā iespējams nokļūt izmantojot liftu vai āra trepes.