Fano Latgola

“Olimpiskais centrs Rēzekne” arēnā atvēries jauns sporta preču veikals “Fano Latgola”

Uzņēmuma “Fano Latgola” galvenais mērķis ir popularizēt sportisku un aktīvu dzīvesveidu Rēzeknē un Latgalē, nodrošinot plašu sporta preču klāstu vienuviet. Uzņēmuma filozofija paredz attīstīt iedzīvotāju piederības sajūtu Latgalei, piedāvājot specializēto “Fano Latgola” apģērbu un aksesuāru līniju ar Latgales simboliku, kā arī piedāvājot sporta līdzjutēju atribūtiku un suvenīrus Rēzeknes viesiem.

“Fano Latgola” veikalā var iegādāties daudzveidīgas sporta preces. Plašā klāsta tiek piedāvāti brīvā laika apavi un apavi aktīvam sportam:  fitnesam, florbolam, basketbolam, skriešanai, futbolam; kā arī bērnu apavi. Tāpat ir pieejams plašs apģērbu klāsts – T-krekli, bikses, šorti, jakas, termoveļa, ziemas virsjakas, un sporta inventārs, piemēram, slidas hokejam un daiļslidošanai, hokeja, florbola un nūjošanas nūjas. “Fano Latgola” tieši sadarbojas ar tādu zīmolu izplatītājiem kā Nike, Adidas, Mizuno, 4F, Asics, Columbia, Excel, Balance, Bauer, Jackson, tāpēc veikala sortimentā vienmēr būs pieejamas jaunākās kolekcijas.

Sporta preču veikala dibinātājs Kristaps Logins ir aktīvs jaunais uzņēmējs. Kristaps 10 gadus spēlē handbolu un aizraujas ar citiem sporta veidiem kā volejbolu un basketbolu, tāpat jaunais uzņēmējs seko Latvijas sportistu panākumiem NBA un Latvijas izlasē. Paralēli Kristaps paplašina zināšanas un mācās uzņēmējdarbību Roterdamā.

Uzņēmuma dibinātājs atzīst, ka sporta preču veikala nosaukums “Fano Latgola” atspoguļo  mīlestību pret sportu un Latgales kultūrvēsturiskajām tradīcijām. Kristaps norāda, ka fanot var par visu, ko cilvēks mīl un no kā gūst pozitīvas emocijas –  gan sportu, gan mākslu, kulināriju un vienkārši savu dzimto pusi – Latgali. Uzņēmuma moto ir – Latvija ir un būs sporta lielvalsts! Latgola Ruļavoj! Tuvākajā laikā tiks izstrādāta atlaižu sistēma sporta komandām un Rēzeknes BJSS audzēkņiem.

Ideja par specializēta sporta preču veikala izveidošanu bija radusies sen, bet izšķirošais punkts, kas veicināja idejas realizēšanu bija “Olimpiskais centrs Rēzekne” arēnas atklāšana. Daudzfunkcionālais sporta objekts pavēra jaunas iespējas, raisot iedzīvotāju interesi pēc specializēta sporta preču piedāvājuma tepat Rēzeknē. 

Sporta preču veikals “Fano Latgola” priekšrocība ir atrašanās vieta – “Olimpiskais centrs Rēzekne” multifunkcionālā arēna Stacijas ielā 30, Rēzeknē. Kristaps smejas, ka ir iespējams nopirkt slidas un uzreiz doties uz ledus! Klientu ērtībai ir izveidots interneta veikals www.fanolatgola.lv, kurā iespējama sporta preču iegāde un piegāde.

Sporta preču veikala  “Fano Latgola” darba laiks Stacijas ielā 30, Rēzeknē:

  • P. BRĪVDIENA
  • O-PK. 10:00 – 18:00+
  • S. 10:00 – 14:00+
  • SV. BRĪVDIENA

Ar uzņēmuma “Fano Latgola” pārstāvjiem iespējams sazināties Facebook lapā Fano Latgola, kā arī izmantojot e-pastu: info@fanolatgola.lv.