Esam gatavi izaicinājumiem

Esam gatavi izaicinājumiem!

Lai arī 2020. gads mums, visai OCR komandai, ir bijis pārbaudījumiem un izaicinājumiem bagāts, brīžiem arī grūts, par paveikto esam gandarīti un uz 2021. gadu skatāmies optimistiski.

Par aizvadītā gada spilgtāko notikumu, protams, kļuva ilgi gaidītā multifunkcionālās arēnas atklāšana. Esam priecīgi, ka izdevās «noķert» mirkli starp ārkārtas stāvokļiem un mums bija iespēja rēzekniešiem noorganizēt svētkus.

Interese par pakalpojumiem bija liela, – rēzeknieši un pilsētas viesi pie mums nāca slidot, apmeklēja trenažieru zāli un individuāli darbojās arī sporta spēļu zālē! Viens ir skaidrs – mēs būsim gatavi jebkuram izaicinājumam!

Neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, olimpiskajā centrā visu gadu esam nodrošinājuši pasākumu, sacensību un treniņnometņu norisi. Uzreiz pēc atklāšanas septembrī olimpiskais centrs kļuva par mājvietu iespēju festivālam «Uzņēmēju dienas Latgalē 2020», pulcējot uzņēmējus un apmeklētājus no visa reģiona. Tajā pašā dienā tikāmies ar valsts prezidentu Egilu Levitu, pārrunājot olimpiskā centra nākotnes ieceres.

Jaunatklāto ledus halli oficiāli «iesvētīja» HK «Liepāja» un HK «Dinaburga», savā starpā aizvadot «Optibet Hokeja līgas» spēli. Savukārt no 18. līdz 20. decembrim pie mums vajadzēja norisināties «Baltijas hokeja līgas» finālam.

Arī atklātajam peldbaseinam šis gads bija rezultatīvs. Tas ne vien priecēja rēzekniešus un pilsētas viesus, bet maijā, kad valstī bija ārkārtas situācija, pie mums uz treniņnometni ieradās Latvijas peldēšanas izlase. Tieši mēs varējām piedāvāt kvalitatīvam treniņu procesam atbilstošus apstākļus.

Ar nožēlu jāatzīst, ka vairākus pasākumus, treniņnometnes un sacensības nācās atcelt, taču mēs saglabājam optimismu, jo, kā liecina 2020. gadā piedzīvotais, pielāgoties mums ir pa spēkam! Ar tādu noskaņojumu plānojam arī turpināt!

Cienījamie rēzeknieši! Visa «Olimpiskā centra Rēzekne» vārdā pateicamies Jums par 2020. gadā piedzīvoto! Vēlam priecīgus Ziemassvētkus, kā arī izaicinājumiem un panākumiem bagātu 2021. gadu. Sportosim un būsim veseli!

Jekaterina MEIRĀNE, Vladimirs BOGDANOVS,
SIA «Olimpiskais centrs Rēzekne» valdes locekļi