OPTIBET TELPU FUTBOLA VIRSLĪGAS SPĒLE

19.02.2022. plkst. 15:00 spēlēs TFK Rēzekne – FK Kengaroos

Personām sākot no 18 gadu vecuma nepieciešams uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Bērniem līdz 18 gadu vecumam nav nepieciešams uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, bet jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Biļetes cena ir 2,00 EUR.
Bērniem līdz 2 gadu vecumam ieeja ir bezmaksas.
Bērniem līdz 18 gadu vecumam (ieskaitot), pensionāriem un invalīdiem biļetes cena ir 1,00 EUR (uzrādot apliecību).

Personalizētās biļetes uz spēli iespējams iegādāties pie daudzfunkcionālās sporta zāles administratora 19.02.2022. no plkst. 14:00, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un/vai sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.

Medicīnisko sejas masku vai respiratoru ar drošības pakāpi FFP2 – FFP3 vai KN95 lietošana ir obligāta!

Skatītāji sporta sacensību norises laikā (arī pārtraukumos) drīkst piecelties, sēdvietu ārpus pārtraukuma laika atstāt drīkst tikai labierīcības apmeklējumam. Sēdvietas mainīt aizliegts!

Lūgums pirms apmeklējuma pārliecināties, ka Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā sacensību apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

Personu apliecinošs dokuments ir personas apliecība vai pase; transportlīdzekļa vadītāja apliecība; skolēna apliecība; studenta apliecība; pensionāra apliecība; izdienas pensijas saņēmēja apliecība, dzimšanas apliecība.