Sieviešu volejbola draudzības spēles afiša

Draudzības spēles starp Latvijas un Igaunijas sieviešu volejbola komandām

28.08.2021. plkst. 18:00 un 29.08.2021. plkst. 10:00 “Olimpiskais centrs Rēzekne” arēnā norisināsies draudzības spēles starp Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes (RVS/LU) sieviešu volejbola komandu un Igaunijas komandu – Audentas SG.

Biļetes cena ir 2 EUR

Pensionāriem biļetes cena ir 1,00 EUR (uzrādot apliecību)
Invalīdiem un bērniem līdz 11 gadiem (ieskaitot) ieeja ir bezmaksas (uzrādot apliecību)

Biļetes iespējams iegādāties pie daudzfunkcionālās sporta zāles administratora:

  • 28.08.2021. no plkst. 16:00 līdz plkst. 18:00
  • 29.08.2021. no plkst. 09:00 līdz plkst. 10:00

RVS/LU ir Latvijas pēdējo gadu labākā sieviešu volejbola komanda, kam izdevies uzvarēt Latvijas Čempionātā, Latvijas Kausā, Latvijas Superkausā, bet Baltijas Volejbola līgā pēdējo trīs gadu laikā izcīnīts pilns medaļu komplekts – zelts, sudrabs un bronza. Katru gadu komandas spēlētājas tiek iekļautas gan Latvijas čempionāta, gan Baltijas simboliskajās volejbola izlasēs, tāpat var uzskatīt, ka RVS/LU ir Latvijas sieviešu volejbola izlases bāzes klubs, šogad Latvijas izlases sastāvā, kas gatavojās Eiropas čempionāta kvalifikācijai, tika iekļautas desmit komandas spēlētājas, kā arī divas bijušās spēlētājas, kuras tagad devušās spēlēt uz ārzemēm. Komandas galvenais treneris ir Andrejs Odinokovs, bet viņa asistents – Pāvels Seļivanovs. Andrejs ir salīdzinoši jauns treneris, ar lielu entuziasmu, vēlmi apgūt visu jauno un to nodot arī komandai, savukārt Pāvels ir volejbola leģenda, viņš kā spēlētājs izcīnījis visas augstākā līmeņa trofejas pasaulē – Olimpiskais čempions, Pasaules un Eiropas čempions.

Audentas SG ir komanda, kurā pulcētas visas jaunās, talantīgās Igaunijas volejbolistes, kuras ikdienā dzīvo un trenējās kopā – sporta internātā. Šī komanda ir kā bāze visām Igaunijas jauniešu izlasēm, tāpat vairākas spēlētājas ir iekļautas nacionālās izlases sastāvā. Komandas treneris ir Andrejs Ojemets, kurš ar Igaunijas sieviešu izlasi sasniedzis vēsturisku panākumu – kvalificējies iepriekšējam Eiropas čempionātam.

Apmeklējums iespējams ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka personai ir:

  • COVID19 sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka personai ir noslēgts vakcinācijas cikls;
  • COVID19 sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19 infekciju;
  • COVID19 sadarbspējīgs testēšanas sertifikāts, kas apliecina, ka pēdējo 48h laikā veikts SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs vai sešu 6h laikā veikts SARS-CoV-2 antigēna tests un tas ir negatīvs

Lūgums pirms apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā sacensību apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā. 

Sacensību norises vietas apmeklējuma laikā jāievēro divu metru distance, kā arī jālieto mutes un deguna aizsegus!