Ar pilnu jaudu turpinās 1. Latgales atklātais čempionāts hokejā!

Nākamās spēles:

  • 04.02.2022. no plkst. 20:00
  • 06.02.2022. no plkst. 11:30

Vairāk informācijas par turnīra norisi: http://www.nahl-riga.com/lv/ligas-un-komandas/lach-(latgales-atklatais-cempionats-hokeja)

Turnīru var apmeklēt personas ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (personas apliecība vai pase); transportlīdzekļa vadītāja apliecību; skolēna apliecību; studenta apliecību; pensionāra apliecību; izdienas pensijas saņēmēja apliecību.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam, kas apmeklē spēli kopā ar pavadošo personu ar pārslimošanas vai vakcinācijas sertifikātu, nav nepieciešams uzrādīt pārslimošanas sertifikātu vai Covid-19 testa rezultātu, bet jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Bērniem, kuri ir vecāki par 12 gadiem, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros.

Biļetes cena ir 3,00 EUR.
Bērniem līdz 2 gadu vecumam ir bezmaksas ieeja.
Bērniem līdz 18 gadu vecumam (ieskaitot), pensionāriem un invalīdiem biļetes cena ir 1,50 EUR (uzrādot apliecību).

Personalizētās biļetes iespējams iegādāties pie daudzfunkcionālās sporta zāles administratora 4. februārī no plkst. 19:00 un 6. februārī no plkst. 10:30, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.

Medicīnisko sejas masku vai respiratoru ar drošības pakāpi FFP2 – FFP3 vai KN95 lietošana ir obligāta!

Skatītāji sporta sacensību norises laikā (arī pārtraukumos) drīkst piecelties, sēdvietu ārpus pārtraukuma laika atstāt drīkst tikai labierīcības apmeklējumam. Sēdvietas mainīt aizliegts!

Lūgums pirms apmeklējuma pārliecināties, ka Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts ir derīgs, jo pretējā gadījumā sacensību apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.