Vakances

Sezonas darbs

Bez pieredzes

Darbs jauniešiem

SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” ir uzņēmums, kas sniedz ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim pieejamu gan sporta, gan aktīvas atpūtas infrastruktūru, nodrošinot daudzveidīgus sporta un atpūtas pasākumus.

Glābēji un dežuranti

Šīs sezonas palīgus jau esam atraduši, bet šis piedāvājums būs aktīvs arī nākamās āra peldbaseina sezonas sākumā!

SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” uz vasaras sezonu aicina pievienoties savai komandai atbildīgus, laipnus, izaicinājumiem gatavus glābējus /-as / ēkas un teritorijas dežurantus /-es.

Piedāvājam:

iespēju apvienot šo darbu ar mācībām, studijām un/vai citu darbu;
pelnīt un tikt novērtētam;
draudzīgu un atraktīvu kolektīvu.

Prasības kandidātiem:

labas komunikācijas spējas;
glābēja (vai tam līdzvērtīga) apliecība;
pirmās palīdzības pamatzināšanu apliecība.

Darba pienākumi:

dežurēt uzraugāmajā teritorijā un sekot līdzi iekšējo kārtības noteikumu ievērošanai;
cilvēka slīkšanas gadījumā doties palīgā, sniegt pirmo palīdzību;
uzkopt āra peldbaseina teritoriju;
sekot līdzi ūdens kvalitātei baseinos;
aizpildīt nepieciešamos žurnālus par ūdens rādītājiem;
sekmēt uzņēmuma pozitīva tēla veidošanu u.c.

Darba laiks

Summēts darba laiks.

Darba veids

Darbinieka amats uz noteiktu laiku.

Darba alga

Stundas tarifa likme  3,75 EUR (bruto).

Darba vieta

SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne”, Stacijas ielā 30B, Rēzeknē, LV-4601.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt personīgi SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” administrācijā, (Stacijas iela 30B, Rēzeknē) darbadienās no plkst.: 08:00 līdz plkst.: 17:00 vai nosūtīt pa pastu, vai e-pastu ocr@rezekne.lv (ar norādi: glābējs /-a – ēkas un teritorijas dežurants /-e”) līdz 2020.gada 5.maijam.

Pateicamies visiem, kuri būs izrādījuši interesi. Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz tālākām atlases kārtām.

Iesniedzot savu CV un pieteikumu, Jūs piekrītat dalībai norādītās vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Apliecinām, ka kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā tiks nodrošināta tiesiska Jūsu personas datu apstrāde. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Pārzinis un datu apstrādātājs ir SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” Atbrīvošanas alejā 93, Rēzeknē, LV 4601.

Uzdod jautājumu