Vakances

Sezonas darbs

Bez pieredzes

Darbs jauniešiem

SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” ir uzņēmums, kas sniedz ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim pieejamu gan sporta, gan aktīvas atpūtas infrastruktūru, nodrošinot daudzveidīgus sporta un atpūtas pasākumus.

Glābēji un dežuranti

Šīs sezonas palīgus jau esam atraduši, bet šis piedāvājums būs aktīvs arī nākamās āra peldbaseina sezonas sākumā!

Sakarā ar darbības paplašināšanu, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” meklē motivētus uz rezultātu orientētus, laipnus un uz izaicinājumiem gatavus glābējus /-as / ēkas un teritorijas dežurantus /-es.

Piedāvājam:

iespēju apvienot šo darbu ar mācībām, studijām un/vai citu darbu;
stabilu atalgojumu;
visas sociālās garantijas (apmaksātus atvaļinājumus, slimības lapas, pabalstus u.c.);
draudzīgu komandu, kas nekad neatsaka palīdzību.

Prasības kandidātiem:

labas komunikācijas spējas;
glābēja (vai tam līdzvērtīga) apliecība;
pirmās palīdzības pamatzināšanu apliecība.

Darba pienākumi:

dežurēt uzraugāmajā teritorijā un sekot līdzi iekšējo kārtības noteikumu ievērošanai;
cilvēka slīkšanas gadījumā doties palīgā, sniegt pirmo palīdzību;
uzkopt āra peldbaseina teritoriju;
sekot līdzi ūdens kvalitātei baseinos;
aizpildīt nepieciešamos žurnālus par ūdens rādītājiem;
sekmēt uzņēmuma pozitīva tēla veidošanu u.c.

Darba laiks

Summēts darba laiks.

Darba veids

Darbinieka amats uz noteiktu laiku.

Darba alga

Stundas tarifa likme  3,75 EUR (bruto).

Darba vieta

SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne”, Stacijas ielā 30B, Rēzeknē, LV-4601.

Administrators

Aktuāla līdz 27.06.2021.
Vakanto vietu skaits: 1

Sakarā ar darbības paplašināšanu, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” meklē motivētu uz rezultātu orientētu Administratoru

Piedāvājam:

Apmācības ar darbu saistītajām datorprogrammām
Stabilu atalgojumu
Visas sociālās garantijas (apmaksātus atvaļinājumus, slimības lapas u.c.)
Draudzīgu komandu, kas nekad neatsaka palīdzību

Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas
Izglītības līmenis: augstākā vai profesionālā vidējā izglītība
Būt elastīgam un spēt piemēroties darba procesu izmaiņām

Klientu apkalpošana sporta un ledus arēnā
Apmeklētāju plūsmas koordinēšana
Plānot, organizēt un kontrolēt tikšanās ar klientiem / partneriem
Zvanu / e-pastu pieņemšana
Informācijas aprites nodrošināšana uzņēmumā
Darbs ar kases aparātu

Darba laiks

(0.5 slodze)

Darba veids

Darba alga

Stundas tarifa likme  3,95 EUR (bruto).

Darba vieta

Ledus atjaunošanas mašīnas vadītājs / tehniskais strādnieks

Aktuāla līdz 18.06.2021.

Sakarā ar darbības paplašināšanu, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” meklē motivētu un uz rezultātu orientētu ledus atjaunošanas mašīnas vadītāju / tehnisko strādnieku

Piedāvājam:

Apmācības darbam ar ledus atjaunošanas mašīnu

Labas latviešu, krievu un vēlamas arī angļu valodas zināšanas
Izglītības līmenis: profesionālā vidējā izglītība

Vadīt ledus atjaunošanas mašīnu un veikt ledus apkopi saskaņā ar grafiku
Veikt regulāru ledus laukuma un citu saistīto telpu apsekošanu
Palīdzēt darbiniekiem ar tehnisko atbalstu ikdienas darbos
Uzkopt āra peldbaseina teritoriju saskaņā ar grafiku
Elastīgi reaģēt uz izmaiņām darba procesos un pielāgoties pārmaiņām

Darba laiks

Darba veids

Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku.

Darba alga

Stundas tarifa likme  3,55-3,95 EUR (bruto).

Darba vieta

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: ocr@rezekne.lv vai iesniegt klātienē Stacijas ielā 30B (viesnīcā RESTART), Rēzeknē

Pateicamies visiem, kuri būs izrādījuši interesi. Sazināsimies ar kandidātiem, kurus aicināsim uz tālākām atlases kārtām.

Iesniedzot savu CV un pieteikumu, Jūs piekrītat dalībai norādītās vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Apliecinām, ka kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā tiks nodrošināta tiesiska Jūsu personas datu apstrāde. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Pārzinis un datu apstrādātājs ir SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” Atbrīvošanas alejā 93, Rēzeknē, LV 4601.

Uzdod jautājumu